מפגשי הורים ואנשי חינוך עם יוחאי

אלפי הורים ואנשי חינוך מתעוררים (במיוחד בשנתיים האחרונות) למציאות בה אינם מכירים כלל וכלל את אורח החיים של ילדיהם. את אורח החיים והאקלים השורר בבית הספר, מחוץ לכיתות ובתוך הלב של הילדים.

העולם שהם נחשפים אליו בתוך המסכים – זולג לעולם האמיתי וזה בא לידי ביטוי בדרכים שונות:

מילים תוקפניות

הסתרה

אלימות

חוסר הבנה וקושי אמיתי בכישורים חברתיים בסיסיים

תפיסת ‘מיניות’ באופן לא נכון

דיכאונות, בדידות, ואפילו ניסיונות התאבדות

 נוסיף לזה את תופעות הלוואי של הכדורים הפסיכיאטרים השונים שהדור הזה צורך, שימוש בסמים ואלכוהול

ואנו מקבלים תמונה מאוד ברורה שמתנפצת עלינו כחברה במקרי קיצון.

 ונשארת בחדרי חדרים כל עוד היא לא מתפרצת החוצה.

 

בשני המקרים  המצב לא טוב! ומצריך טיפול שלנו: ההורים ואנשי החינוך!

לצורך כך יוחאי מגיע למפגשי הורים, מפגשי צוותי חינוך בכל הארץ

יוחאי נשוי ואב לשלושה ילדים. הינו המייסד והבעלים של מרכז הקשב והריכוז.
בהכשרתו יוחאי עובד סוציאלי (תואר שני בהצטיינות) ומטפל משפחתי קליני מומחה בקשר בין הורים לילדים ונוער. מוכר בלשכת העובדים הסוציאליים ומטפל מוכר בביטוח לאומי, ומשרד הרווחה.

בעבר עבד במסגרות שונות עם נערים במצב קיצון וכבר שם הבין שיש להגיע אל השורש בטיפול ולגעת בכל המרחבים העוטפים את הילדים והנערים. 

בנוסף להיותו של יוחאי מנהל מרכז הקשב והריכוז הוא מרצה מומלץ בקריה האקדמית אונו לטיפול בטראומה וחינוך ומוביל כקב”ן במילואים את נושאי הטיפול בהלם קרב ובשטח הלחימה.

למעלה מעשר שנים עוסק בתחום העבודה הסוציאלית בטיפול פרטני, משפחתי ובהנחיית קבוצות. לאחר שנים של חיפוש אחר פתרון טבעי להפרעת הקשב והריכוז עבור עצמו ולקוחותיו – פיתח לפני כעשור את שיטת הטיפול והדרכת ההורים המביאה לתוצאות פנומנליות בטיפול בקשב וריכוז, בעיות רגשיות, חרדות וכיו”ב.

יוחאי מסתובב בכל הארץ ומעביר כנסים והרצאות להורים, צוותי חינוך והוראה במטרה לסייע עד כמה שניתן במענה נכון ומעשי! לקשיים שעולים ומשתנים ללא הרף באזורים השונים. 

דילוג לתוכן