אומגה טרייה מהמקרר – היחידה המבטיחה שמן דגים איכותי ללא חשש לחמצון יתר

מחקר וניסיון ארוך שנים הוכיחו את היעילות של אומגה 3 לקשב וריכוז. אומגה 3 איננה תרופה- היא למעשה משפחה של חומצות שומן החיוניות לכל תאי הגוף) כמו ויטמינים או מינרלים (מחסור באומגה 3 עלול להתבטא באופנים שונים אצל אנשים שונים, ביניהם הפרעות קשב וריכוז. מכיוון ש התזונה המערבית הרווחת כיום הינה דלה במקורות ל אומגה 3 אנשים רבים באוכלוסייה למעשה מצויים במחסור, וניתן לראות את הקשר בין מחסור זה להפרעות כגון הפרעת קשב. מתוך ה”משפחה” שנקראת אומגה 3 , רק שתיים בה הינן פעילות ישירות בתאי הגוף ושמן EPA ו DHA והן מצויות במזון בעיקר בדגים, ושמן דגים הוא הדרך המרוכזת, היעילה והזולה ביותר למילוי חוסרים באומגה 3 .

מה הקשר לקושי בקשב וריכוז?

אחד התפקידים של אומגה 3 הוא להיות ה”שוער” אשר מאפשר למזון ואמצעי תקשורת לעבור בין תאי עצב. כאשר קיים מחסור באומגה 3 בתאי העצב התקשורת העצבית משתבשת ועל פני השטח הדבר עלול להתבטא בקשיי ריכוז, היפראקטיביות, קשיי זיכרון, מחשבות אובססיביות, קושי לשלוט בתנועות וכיו”ב

יש אומגה 3 ויש אומגה 3 גליל טריה מהמקרר

חומצות שומן מסוג אומגה 3 הן עדינות ורגישות מאוד לחימצון. לכל אומגה 3 יש רמת חימצון מינימלית תקינה, ויש לכך תקן. אך צריכת כמות גדולה של אומגה 3 ברמת חימצון גבוהה מעל התקן עלולה שלא להועיל ו אף להזיק. לכן באומגה 3 גליל שומרים על תנאי קירור מעכבי חימצון לכל אורך הדרך, וכך מבטיחים לכם שמן דגים איכותי ללא חשש לחמצון יתר .

טיפ של יעילות

שלושה עקרונות יגבירו את האפקטיביות של אומגה 3 משמן דגים:

1 .אומגה 3 טרייה מהמקרר

2 .מינון מותאם למשקל הגוף ולמצב הבריאותי

3 .תוספת ויטמין E כנוגד חימצון במקרים של סיכון לעומס מחמצן גבוה בדם


» קבלת הנחיה בעת הצורך בשימוש

אומגה 3 גליל הוכחה במסייעת מאוד בנושא הקשב והריכוז והאיזון התזונתי

*כל הנאמר באתר ניתן על ידינו על פי ניסיוננו ומיטב הבנתנו בלבד. אין באמור משום הנחיה לטיפול ואין הוא מחליף התייעצות עם רופא ואין בו המלצות או הנחיות של רופא. כל העושה שימוש בנאמר כאן, לגבי עצמו או אחרים, עושה זאת על אחריותו האישית בלבד.

דילוג לתוכן